מארג קהילתי של עזרה הדדית למשפחות במצב של מחלה וקושי בתלמי אלעזר

ועד מקומי • כניסות

תושבים יקרים,
בעקבות יוזמה של מחלקת הרווחה במועצה אנו מקימים במושב מארג קהילתי של עזרה הדדית למשפחות במצב של מחלה וקושי בתפקוד זמני. מטרת הפרוייקט היא גיוס תמיכה קהילתית על מנת להושיט יד ולסייע למשפחה לצלוח את הקושי הזמני, ובעזרת הקהילה להמשיך ולתפקד במצבים אקוטיים.
בימים אלה נציגים מתנדבים של המושב עוברים הכשרה במועצה בנושאים הבאים:
1. הורים מלווים הורים- ליווי למשפחות שנפגעו מחולי או נכות של ילד במשפחה
2. פרוייקט "צמיד"- יצירת מסגרות חינוך בלתי פורמליות לנוער בעל צרכים מיוחדים
3. "אור במנשה"- קהילה תומכת במשפחות במצבי משבר כתוצאה מחולי או פציעה של אחד מבני המשפחה.

אנו רואים בנושא חשיבות רבה ופונים אליכם התושבים לקחת חלק ולהתנדב. מטרת מכתב זה היא לחשוף את את הפרוייקט לכלל התושבים המעוניינים לסייע ולתרום. ההתנדבות יכולה להיות במגוון תחומים כגון: עזרה בהסעות, ליווי בהגעה לטיפולים, עריכת קניות ואיסוף תרופות, ביקור חברתי שבועי לשיחה חברית, משחק קלפים, שש-בש או שחמט, צעידה וטיול משותפים ועוד. חשוב להדגיש שההתנדבות יכולה להיות על בסיס קבוע או משתנה ואפילו חד פעמית!!!

עקב רגישות הנושא צוות המתנדבים מתחייב לשמירה על פרטיות ואינטימיות המשפחות הנתמכות ולפיכך פעילות קבוצת המתנדבים שתתארגן תרוכז ע"י מספר מצומצם של פעילים.

אורית ירקוני לקחה על עצמה להוביל ולרכז את הנושא אך היא זקוקה לשותפים לדרך, לפרטים נוספים ולהצטרפות ניתן לפנות אל אורית ישירות בנייד- 052-3394173

בתלמי אלעזר יש קהילה חמה ותומכת, אנו פוגשים את הקהילה ואת הרצון הטוב של התושבים לסייע בהזדמנויות רבות ונשמח למנף את ההתגייסות ההדדית לטובת נושא זה,
בברכת יישר כוח
ועד מקומי